AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Paylaş | 

ALMANYA DA ANODOLU UNIVERSITESI-ACIK OGRETIM FAKULTESI GENEL BILGI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
nakis
Başarılı Aöf Öğrencisi

Başarılı Aöf Öğrencisi

<b>Ruh Hali</b>
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Bölüm</b> Bölüm : Isletme bolumu
<b>Sınıf</b> Sınıf : yetenekli
<b>Yaş</b> Yaş : 48
<b>Nerden</b> Nerden : BAP Almanya
<b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : el sanatlari
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 496
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/03/10

MesajKonu: ALMANYA DA ANODOLU UNIVERSITESI-ACIK OGRETIM FAKULTESI GENEL BILGI   Paz 6 Şub. 2011 - 21:13

AKADASLAR

Bu yazdiklarim hic bir yerden alinti degildir.

ALMANYA DA AÖF baslikli web sayfalarinda karsilastigim bilgisizlikle ilgili birseyler karalamak istedim, lutfen dikkate alin.

Aöf yu almanya da bulunupta okumak istegen, gurbetciler bu sayfalara cesitli sorular sormuslar, aldiklari cevaplar ise beni cok sasirtti. Bigi veren site sahipleri bilmediginiz konularda lutfen bilgi vermeyin, ya da dogru duzgun arastirin lutfen.

Gurbetcilerin yasadiklari sorunlari disardan hic kimse bilemez, hele birde okuyacagim diyorsaniz, tabiki alman okullarina gitmek kisa yoldan is hayatina atilmaktir, is bulabilene; ama hic bir imkaniniz yoksa, kadin olsun erkek olsun, evli ya da bekar, ANADOLU UNIVERSITESININ ACIK OGRETIM FAKULTESININ sundugu imkani hic kimse yabana atmasin, siz basvurun, bitirin diplomalarinizi alin, bu yolda ilerlemek, kendinizi kabul ettirmek SIZE kalmistir, mutlaka kazanacaksiniz.

-- AÖF si 1982 yilindan beri Bati Avrupa Programlari, Kuzey Kibris Turk Cumhuriyeti nde hizmet vermektedir.

-- 2 yillik ve 4 yillik diplomalarda KOCA KOCA ANADOLU UNIVERSITESI ile baslayan iki dilli (turkce ve Ingilizce ) olarak diplomayi almaya hak kazanmistir diye yaziyor.

--T.C. ANADOLU UNIVERSITESI NOT BILDIRIM BELGESI-TRANSKRIPT Belgesi veriliyor. TURKCE

--DIPLOMA SUPPLEMENT-Anadolu Universty (UNESCO/CEPES)
INGILIZCE olarak veriliyor, bu belgeyi kariyer sahibi bir isverene bile gosterseniz, hayran kaliyor.

-- BAP daki bolumler meslek devami oldugu icin denkligini yaptiran arkadaslarimiz islerinde oldukca basarili yerlerde bulunuyor, O ulkenin DILINI bilmek, hakim olmak, kendi dilinizi eksiksiz konusabilmek, ingilzceniz varsa, ya da farkli dillerde biliyorsaniz, bu okulun ve diplomanin saglayacagi imkanlari kendiniz yaratacaksiniz.

--Turkiyede meslek lisesi olarak Almanya da bulunuyorsaniz, bolumunuze ait devamlilik bolumu varsa sinava girmeden direkt kayit yaptirabiliyorsunuz. 2 yillik on lisans bolumlerinden birine.

-- Hayir! ben 4 yillik yapmak istiyorum diyorsaniz sinava katiliyorsunuz, baraj puanlarini gectikten sonra AÖF-BAP ogrencisi oluyorsunuz.

Arastirmak, Ogrenmek, Calismak, Dogru Bilgiler Ogrenmek, ve bolumunuzu bitirmek size kalmis.

El birligi olundugu surece, eksikler azalir, dogru bilgilere ulasilir, almanya veya diger ulkelerde okulumuz kabul gorur.

Basarilar.

Kullanıcı profilini gör

ALMANYA DA ANODOLU UNIVERSITESI-ACIK OGRETIM FAKULTESI GENEL BILGI
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası