AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Paylaş | 

AÇIKÖGRETİM Radyo ve Televizyon Programları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
hasta_ruhlu
Tembel Aöf Öğrencisi

Tembel Aöf Öğrencisi

<b>Ruh Hali</b>
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 25
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/08

MesajKonu: AÇIKÖGRETİM Radyo ve Televizyon Programları   C.tesi 23 Ağus. 2008 - 12:47

Radyo ve Televizyon Programları

--------------------------------------------------------------------------------

Televizyon ve radyo programları hazırlanırken, basılı malzeme içinden televizyon ya da radyoda sunulabilecek konular, program koordinatörleri, editör, senaryo yazarı ve yönetmen, işbirliğiyle belirlenmektedir. Bundan sonraki aşamalar, senaryo yazımı, programların yapımı ve yayınlanmasıdır.

Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi’nin kuruluşundan bugüne kadar önlisans, lisans tamamlama ve lisans programlarına yönelik olarak hazırlanan televizyon programı sayısı yaklaşık 5200’dür. TRT’nin 4. kanalında yayınlanan televizyon ders programlarında 508 öğretim üyesi görev almıştır. Yılda 24 hafta, haftada 37 saat ve yılda 888 saat televizyon yayını yapılmaktadır. Programlar yılda en az iki kez yayınlanmaktadır.

Radyo Programlarımız TRT Radyo 1den yayınlanmaktadır. Yayınlanan radyo programlarının sayısı ise 400dür.

İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri; İktisat-İşletme Lisans, Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği Lisans, İktisadi İdari Programlar Önlisans, Sosyal Bilimler Önlisans, İlahiyat Önlisans, Polis Jandarma Meslek Eğitimi Önlisans ve Kara-Hava-Deniz Kuvvetleri Önlisans Programlarının 2007-2008 öğretim yılı televizyon ders programları 17 Aralık 2007 tarihinden itibaren TRT 4 ten hafta içi her gün 10:00-13:00 saatleri arasında yayınlanacaktır. Gündüz yayınlanan televizyon programları TRT-4 ten gece 21:30-00:30 saatleri arasında ise aynen tekrarlanacaktır.
Kullanıcı profilini gör

AÇIKÖGRETİM Radyo ve Televizyon Programları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Symbian S60 Türkçe Anti-Virüs Programı İndir - BitDefender