AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap


Sayfayı FaceBook'ta Paylaş


Paylaş | 
 

 SON AÇIKLANAN KAYIT YENİLEME TARİHLERİ

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
esra
Moderatör
Moderatör
avatar
<b>Ruh Hali</b>
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Bölüm</b> Bölüm : Okul Öncesi Öğretmenliği
<b>Sınıf</b> Sınıf : 4
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Sivas
<b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : Fotoğrafçılık
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 252
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/03/09


MesajKonu: SON AÇIKLANAN KAYIT YENİLEME TARİHLERİ   Ptsi 12 Ekim 2009 - 6:06

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
AÇIKÖĞRETİM – İKTİSAT – İŞLETME FAKÜLTELERİ
“DİKEY GEÇİŞ”, “2009 ÖSYS EK YERLEŞTİRME”, “İKİNCİ ÜNİVERSİTE”, “LİSANS TAMAMLAMA” VE
“LİSANS ÖĞRENİMİNE HAZIRLIK PROGRAMINDAN 3. SINIFA KAYIT”
2009-2010 ÖĞRETİM YILI İNTERNET BAŞVURU VE KAYIT DUYURUSU


Bu duyuru aşağıda sıralanan kayıt gruplarının, uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine “İnternet Başvuru” ve “Kayıt” işlemlerini kapsamaktadır.

1- Dikey Geçiş:
Açıköğretim Fakültesi veya Meslek Yüksekokulları Ön Lisans Programı mezunu olup, mezuniyet alanları “http://aofkayit.anadolu.edu.tr” adresinde ilan edilen Liste 1 - Liste 2’de yer alanlar, İktisat ve İşletme Fakültelerine “Dikey Geçiş” için İnternetten başvurup, kayıt yaptırabilirler.

2- 2009 ÖSYS Ek Yerleştirme:
Ek Yerleştirme ile Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine yerleştirilenler İnternetten başvurup, kayıt yaptırabilirler.

3- İkinci Üniversite:
İki veya dört yıllık örgün yükseköğretim programlarında kayıtlı veya mezun öğrenciler, kontenjan sınırlaması bulunan programlar hariç, alanları dışındaki Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin Ön Lisans veya Lisans Programlarından herhangi birine İnternetten başvurup, kayıt yaptırabilirler.

4- Lisans Tamamlama:
Dört yıllık fakülte veya yüksekokullardan ön lisans diploması alarak ayrılmış olanlar İktisat ve İşletme Fakültelerinin bölümleri ile Açıköğretim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği ve Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans Programlarına lisans tamamlamak için İnternetten başvurup, kayıt yaptırabilirler. Lisans Tamamlama için başvurabileceklerin mezuniyet alanları “http://aofkayit.anadolu.edu.tr” adresinde ilan edilmektedir.

5- Lisans Öğrenimine Hazırlık Programından 3. Sınıfa Kayıt:
2007-2008 ve 2008-2009 öğretim yılları sonu itibarı ile Lisans Öğrenimine Hazırlık Programında başarılı veya en fazla iki dersten başarısız durumda olanlar ile ön lisans mezuniyet alanları Lisans Öğrenimine Hazırlık Programı kapsamından çıkartılarak fakültelerinin 3. sınıfına doğrudan kayıt hakkı verilenler İnternetten başvurup, kayıt yaptırabilirler.

Yukarıda sıralanan kayıt gruplarının kayıt işlemleri “Internet Başvuru” ve “Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bürolarından Kayıt” olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecektir.

Internet Başvuru adresi: http://aofkayit.anadolu.edu.tr
Internet Başvuru işlemleri; 26 Ekim 2009 Pazartesi günü başlayıp
25 Kasım 2009 Çarşamba günü saat 17.00’de sona erecektir.


Bu tarihten sonra İnternetten veya başka bir yöntemle başvuru yapılması mümkün değildir. Elektrik kesintisi, teknik arızalar veya İnternet hattınızın kesik olması nedeniyle başvuru yapamama durumunda kalmamanız için, başvurunuzu son günleri beklemeden yapınız. İnternetten başvuru süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.

İnternetten başvuru yapmayan adaylar kayıt yaptıramaz. İnternetten başvuru yapmak kayıt için yeterli değildir. Adaylar, Internet başvuru işlemi sonunda oluşturacakları “İnternet Başvuru Belgesi”nin yazıcı dökümünü alarak, “2009-2010 Öğretim Yılı Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri İnternet Başvuru, Kayıt ve Öğrenci Kılavuzu”nda açıklanan diğer kayıt belgelerini de hazırlayarak, illerdeki AÖF bürolarında kayıt yaptıracaklardır. “Internet Başvuru, Kayıt ve Öğrenci Kılavuzu” http://aofkayit.anadolu.edu.tr adresinde yayınlanmaktadır. Kılavuz, AÖF bürolarından da temin edilebilir.

Kayıt işlemleri; 26 Ekim 2009 Pazartesi günü başlayıp
20 Kasım 2009 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecektir.
21, 23, 24, 25 Kasım 2009 tarihlerinde mazeretli olanların kayıtları yapılacaktır.

Kayıt için adayların tam olarak hazırlanan kayıt belgeleri ile 26 Ekim - 20 Kasım 2009 tarihleri arasında AÖF bürolarına bizzat başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar 21, 23, 24, 25 Kasım 2009 tarihlerinde mazeret belgeleri ile bizzat veya yakınları aracılığıyla kayıt yaptırabilirler. 25 Kasım 2009 tarihinden sonra mazeret beyan ederek kayıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek ve kayıtları kesinlikle yapılmayacaktır. 21 Kasım 2009 Cumartesi günü AÖF büroları kayıt işlemleri için açık olacak ve kayıt yapılacaktır.

Kayıt belgeleri eksik ise kayıt yapılmaz ve belgeleri tamamlamak üzere ek süre verilmez. Kayıt süresi uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun kaydını yaptırmayan adaylar fakülteye kayıt hakkını kaybederler ve herhangi bir hak iddia edemezler. Posta ile kayıt yapılmaz.


İLETİŞİM
• Bulunduğunuz ildeki AÖF bürosuna 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
• http://www.anadolu.edu.tr adresindeki “Açıköğretim” “Büro Hizmetleri” linkinden AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirsiniz.
• AÖF Merkez Büro İletişim Merkezi:(0-222) 330 81 77 - 330 84 15 - 330 41 21 - 320 69 06
• merkezburo@anadolu.edu.tr ((e-postanıza ad, soyad ve T.C. kimlik numaranızı mutlaka yazınız)


İLGİLİLERE DUYURULUR
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
esra
Moderatör
Moderatör
avatar
<b>Ruh Hali</b>
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Bölüm</b> Bölüm : Okul Öncesi Öğretmenliği
<b>Sınıf</b> Sınıf : 4
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Sivas
<b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : Fotoğrafçılık
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 252
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/03/09


MesajKonu: Geri: SON AÇIKLANAN KAYIT YENİLEME TARİHLERİ   Ptsi 12 Ekim 2009 - 6:08

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ
“İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS PROGRAMI”
“BİLGİ YÖNETİMİ ÖN LİSANS PROGRAMI”
2009-2010 ÖĞRETİM YILI
KAYIT YENİLEME DUYURUSU

Açıköğretim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı ve Bilgi Yönetimi Ön Lisans Programına kayıtlı öğrencilerin 2009-2010 öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri;

19 Ekim 2009 tarihinde başlayacak
28 Ekim 2009 tarihinde saat 12:00’da sona erecektir.
Kayıt yenilemek için öğrenciler 2009–2010 öğretim yılı “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” 1. taksitlerini yukarıda belirtilen tarihler arasında ödemek zorundadırlar. Ödemeyi, Vakıfbank Internet Şubesinden, Vakıfbank ATM’lerinden, 4440724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından ve tüm Vakıfbank Şubelerinden yapabileceklerdir.

Kayıt yenileme tarihleri arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yeniletemeyen öğrenciler 30 Ekim 2009 tarihinde kendileri veya bir yakınları aracılığıyla kayıt yeniletebilirler. 30 Ekim 2009 tarihinden sonra hiç bir mazeret kabul edilmeyecek, kayıt yenileme işlemi yapılmayacak ve kayıt yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.

Kayıt yenileme ve program kılavuzu öğrencilerin adreslerine gönderilmektedir. Kayıt yenileme ve program kılavuzu 16 Ekim 2009 tarihine kadar adresine ulaşmayan öğrenciler, AÖF bürolarından bilgi temin edebilirler. Ayrıca http://www.anadolu.edu.tr Internet adresindeki “Açıköğretim” “Kılavuzlar” bağlantısından ya da http://iolp.anadolu.edu.tr ve http://www.bilgi.anadolu.edu.tr “Kılavuzlar” bölümlerinden kayıt yenileme ve program kılavuzuna erişebilirler.

İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı öğrencilerinin 2009–2010 öğretim yılı ders kitapları 19 Ekim 2009 tarihinden itibaren AÖF bürolarından dağıtılacaktır. Yüz yüze öğretim verilen derslere devam eden öğrenciler ders kitaplarını yüz yüze öğretim görecekleri illerdeki AÖF bürolarından (Adana, Ankara, Balıkesir, Edirne, Erzurum, Eskişehir, İzmir ve Konya), diğer öğrenciler ise adres illerindeki AÖF bürolarından alacaklardır.

Bilgi Yönetimi Ön Lisans Programı öğrencilerinin kitap, yazılım, video ve Internet ortamındaki derslere erişim bilgilerini içeren öğretim malzemeleri seti, kayıt yenileme işlemlerinden sonra adreslerine gönderilecektir.

İngilizce Öğretmenliği Lisans ve Bilgi Yönetimi Ön Lisans Programı öğrencileri “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı”nı bankaya ödedikten sonra AÖF bürolarına başvurarak öğrenci kimlik veya tanıtım kartlarına yapıştırılacak olan 2009-2010 öğretim yılı bandrollerini alacaklardır.


İLETİŞİM
• Bulunduğunuz ildeki AÖF bürosuna 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
• http://www.anadolu.edu.tr adresindeki “Açıköğretim” “Büro Hizmetleri” linkinden AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirsiniz.
• AÖF Merkez Büro İletişim Merkezi: (0-222) 330 81 77 - 330 84 15 - 330 41 21 - 320 69 06
• merkezburo@anadolu.edu.tr (e-postanıza ad, soyad ve T.C. kimlik numaranızı mutlaka yazınız)


İLGİLİLERE DUYURULUR
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
SON AÇIKLANAN KAYIT YENİLEME TARİHLERİ
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YENİ 9.SINIF FİZİK PROĞRAMI DEVREDE
» FEN - ANADOLU - DÜZ LİSE ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK DERS PLANLARI 2009-2010
» Topraksız tarım-alıntıdır-
» 18 Wheels of Steel Haulin Türkiye`de Türkçe Oyna vede Otobüs Yamaları YENİİ!!!!!

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: Duyurular-
Buraya geçin: